Rekomenduojame

Šventinių palapinių 5x10m 5x6 nuoma. Tai geriausias sprendimas surengti šventę Jūsų pasirinktoje vietoje 20-40 žmonių . Jeigu organizuojate didesnę šventę galima nuomotis keletą šventinių palapinių, tad galimybė talpinti net nuo 80 ir daugiau žmonių. Šiuo metu mes galime pasiūlyti palapinių renginiams iki 400 žmonių.

Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

  • Medinių stalų su suolais nuoma 20-80 žmonių.
  • Žodžio “MEILĖ” šviečiančių raidžių nuoma
  • Blaupunkt garsiakalbio su belaidžiu mikrofonu, USB ir Bluetooth nuoma.
  • Autentiško žiguliuko nuoma foto sesijoms ir ne tik.

Kontaktai:

Paulius Kundreckis
Tel. nr.  +37065259323
https://www.facebook.com/sventiniupalapiniunuoma/
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ieškote vienetinės rankų darbo dovanos? Norite, kad Jūsų šventė būtų išskirtinė ir įsimintina? Užsukote kaip tik čia. Kuriame įvairią šventinę atributiką, kuri Jums ir Jūsų svečiams primins apie Jūsų sūnelio ar dukrytės krikštynas, Jūsų vestuves, jubiliejų ar gimtadienį. Maketuojame kvietimus, padėkas, diplomus, sveikinimų raštus, saldainių popieriukus, pasižadėjimų korteles, butelių etiketes ir kt.
Dekupažo technika dekoruotos krikštadėžės– vardinė, orginali ir vietinė dovana krikštukui (-ei). Taip pat dekoruojame, rėmelius, taupykles, dantukų dėžutes, plaukų šepetukus, papuošalų dėžutes, komodėles ir kitas dovanas pagal Jūsų norus.

Taip pat siūlome siūtus rankų darbo simbolinius krikštynų maišelius: cukrui, pinigėliui, muilui, kruopoms sudėti. Na ir pasirūpinsime Jūsų šventės svečiais. Bičių vaško žvakutės natūrali, šilta ir jauki padėkos dovanėlė.

Laukiame Jūsų užsakymų! Siūlykite savo dovanų idėjas ir kartu sukursime, kad Jūsų šventė būtų įdomi, graži ir išskirtinė.

Facebook